О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 29 декабря 2023 года № 17-51 "О бюджете города Қонаев на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 12 декабря 2024 года № 36-127
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 17-51 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 40 046 492 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 22 904 591 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 2 917 383 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 334 075 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 13 890 443 тысячи тенге;
2)затраты 47 056 099 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 6 101 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 14 768 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 667 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 7 015 708 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 015 708 тысяч тенге, в том числе:

Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 36-127 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-51 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қонаев қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 40 046 492 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 904 591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 917 383 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 334 075 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 890 443 мың теңге;
2)шығындар 47 056 099 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 6 101 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 14 768 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 667 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 015 708 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 015 708 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов 4 365 562 тысячи тенге;
погашение займов 836 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 486 344 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города Қонаев на 2024 год в сумме 123 836 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров

қарыздар түсімі 4 365 562 мың теңге;
қарыздарды өтеу 836 198 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 486 344 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қонаев қаласы әкімдігінің 2024 жылға арналған резерві 123 836 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының төрағасы С. Нұрқадыров

16 198
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 490
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5 708
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
115 578
1
Правоохранительная деятельность
500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
500
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
500
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
115 078
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115 078
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
115 078
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
819 494
1
Социальное обеспечение
108 092
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108 092
005
Государственная адресная социальная помощь
108 092
2
Социальная помощь
551 950
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
501 942
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 369
006
Оказание жилищной помощи
1 244
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
91 618
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 629
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
94 462
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
304 620
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 008
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
50 008
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
159 452
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

16 198
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 490
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5 708
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
115 578
1
Құқық қорғау қызметi
500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
500
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
500
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
115 078
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115 078
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
115 078
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
819 494
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
108 092
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108 092
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
108 092
2
Әлеуметтiк көмек
551 950
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
501 942
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 369
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 244
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
91 618
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 629
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
94 462
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
304 620
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 008
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
50 008
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
159 452
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі