О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 29 декабря 2023 года № 17-52 "О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 12 декабря 2024 года № 36-128
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 17-52 следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2.Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 353 267 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 54 896 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 298 371 тысяча тенге;
2)затраты 358 872 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 17-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 36-128 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-52 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 353 267 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 54 896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 298 371 мың теңге;
2) шығындар 358 872 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 5 605 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 605 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 605 тысяч тенге.".
приложение 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 605 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 605 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 605 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы С. Нұрқадыров

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0