О внесении изменеий в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-50 "О бюджете Балхашского района на 2024-2026 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18 июля 2024 года № 23-88
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах Балхашского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 15-50 следующие изменения:
пункты 2 указанного решения изложить в новой редакции:
2. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 5 221 415 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 072 188 тысяч тенге;
неналоговые поступления 54 001 тенге;
поступления от продажи основного капитала 118 419 тенге;
поступления трансфертов 3 976 807 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 770 990 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 186 210 тысяч тенге;
субвенции 2 019 607 тысячи тенге;
2) затраты 6 958 230 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1 466 816 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1 520 930 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 54 114 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 428 175 тысяч тенге.

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-50 "Балқаш ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджетіне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 23-88 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-50 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 221 415 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 072 188 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 54 001 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 118 419 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 976 807 мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 770 990 мың теңге;
даму трансферттері 1 186 210 мыңге;
субвенциялар 2 019 607 мың теңге;
пайдаланылатын бюджеттік қаржының қалдықтары 428 175 мың теңге.
2) шығындар 6 958 230 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1 466 816 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1 520 930 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 54114 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 428 175 мың теңге.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1 466 210 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 460 210 тысячи тенге."
используемые остатки бюджетных средств 428 175 тысяч тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата"По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 466 816 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 466 816 мың теңге."
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 428 175 мың теңге.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2024 года.
Председатель Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 18 июня 2024 года № 23-88
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-50
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының төрағасы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілде № 23-88 шешіміне 1-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-50 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер