О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 8 января 2024 года № VIII-14-72 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2024-2026 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 13 декабря 2024 года № VIII-34-159
1. Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2024-2026 годы" № VIII-14-72 пункты 1, 6, 8, 9, 18, 22 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 124 429 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 119 189 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 5 240 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 208 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 32 тысячи тенге;
2) затраты 154 954 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 30 525 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 30 525 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Байтерекского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 402 693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 389 152 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 13 541 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13 509 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 32 тысячи тенге;
2) затраты 471 425 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 68 732 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 68 732 тысячи тенге.";
"8. Утвердить бюджет Бартогайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № VIII-14-72 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № VIII-34-159 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1, 6, 8, 9, 18, 22 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 124 429 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 119 189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 240 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 208 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 32 мың теңге;
2) шығындар 154 954 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 30 525 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 30 525 мың теңге.";
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Бәйтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 402 693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 389 152 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 13 541 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13 509 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 32 мың теңге;
2) шығындар 471 425 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 68 732 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 68 732 мың теңге.";
"8. 2024-2026 жылдарға арналған Бартоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 66 075 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 66 075 тысяч тенге.";
2. Приложения 1, 16, 22, 25, 52, 64 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата по вопросам экономики, бюджета и финансов.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 66 075 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 66 075 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 16, 22, 25, 52, 64-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
И.о председателя Енбекшиказахского
районного маслихата Э. Байшеков
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "13" декабря 2024 года № VIII-34-159
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Бюджет Аватского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
төрағасының м.а Э. Байшеков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "13" желтоқсандағы № VIII-34-159 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "13" декабря 2024 года № VIII-34-159
Приложение 16 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Бюджет Байтерекского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "13" желтоқсандағы № VIII-34-159 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 16-қосымша
2024 жылға арналған Бәйтерек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер