О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 13-3 "О бюджете Карасайского района на 2024-2026 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 28 мая 2024 года № 20-3
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Карасайского района "О бюджете Карасайского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года №13-3 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 40 115 043 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 444 427 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23 421 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 842 886 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 804 309 тысяч тенге;
2) затраты 46 298 567 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 198 259 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 310 128 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 111 869 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобритение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 381 783 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 381 783 тысячи тенге, в том числе:

Қарасай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №13-3 "Қарасай ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 мамырдағы № 20-3 шешімі
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай ауданы мәслихатының "Қарасай ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №13-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жариялансын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 40 115 043 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 444 427 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 23 421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 842 886 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 804 309 мың теңге;
2) шығындар 46 298 567 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 198 259 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 310 128 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 111 869 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 381 783 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 381 783 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов 5 376 372 тысячи тенге;
погашение займов 187 349 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 192 760 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 126 919 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков

қарыздар түсімі 5 376 372 мың теңге;
қарыздарды өтеу 187 349 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 192 760 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 126 919 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Айнабеков

171
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
422 100
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
16 836
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
210 433
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
1 369 476
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
245 385
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171 275
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 116
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 254
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
69 806
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
18 099
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
74 110
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
74 110
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 228 220
1
Жилищное хозяйство
8 136 400
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
362 581
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
362 581
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 497 707
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 527 088
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
489 307
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3 481 312
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
382 305
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 651
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
374 654
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

171
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
422 100
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
16 836
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
210 433
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
1 369 476
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
245 385
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
171 275
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
73 116
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 254
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
69 806
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18 099
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
74 110
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
74 110
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
9 228 220
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 136 400
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
362 581
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
362 581
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 497 707
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 527 088
004
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
489 307
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
3 481 312
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
382 305
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 651
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
374 654
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі