О признании утратившим силу решения Райымбекского районного маслихата от 27 сентября 2021 года № 13-59 "Об утверждении регламентов собраний местных сообществ сельских округов Райымбекского района"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 6 февраля 2024 года № 18-105
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Райымбекского районного маслихата от 27 сентября 2021 года № 13-59 "Об утверждении регламентов собраний местных сообществ сельских округов Райымбекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 159181).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С.Мусирбаев

Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 қыркүйектегі № 13-59 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 18-105 шешімі
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 қыркүйектегі № 13-59 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 159181 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Мусирбаев