О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 16-90 "О бюджете Райымбекского района на 2024-2026 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 17 апреля 2024 года № 21-115
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 16-90(зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 192 231) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 4 942 325 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 811 927 тысяч тенге;
неналоговые поступления 97тысяч тенге;
поступления трансфертов 3 130 301 тысячa тенге;
2) затраты 5 153 624тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 298 817 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 393 198 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 94 381 тысячa тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 510 116 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 510 116 тысяч тенге, в том числе:

Райымбек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-90 "Райымбек ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 сәуірдегі № 21-115 шешімі
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-90 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192 231 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін: көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 942 325 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер 1 811 927 мың теңге;
Салықтық емес түсімдер 97 мың теңге;
Трансферт тер түсімдері 3 130 301 мың теңге;
2) шығындар 5 153 624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 298 817 мың теңге, оның ішінде:
Бюджеттік кредиттер 393 198 мың теңге;
Бюджеттік кредиттерді өтеу 94 381 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
Қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 510 116 мың теңге;
6) бюджет тапшылығынқаржыландыру (профицитін пайдалану) 510 116 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов 393 198 тысяч тенге;
погашение займов 94 381 тысячa тенге;
используемые остатки бюджетных средств 211 299тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата"По местномусамоуправлению, бюджету, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму, инновационному развитию, промышленности, строительству, транспорту, связи, энергетике, жилищно-коммунальному хозяйству, сельскому хозяйству и регулированию земельных отношений, охране окружающей среды, эффективному использованию природных ресурсов".

Қарыздар түсімдері 393 198 мың теңге;
Қарыздарды өтеу 94 381 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 211 299 теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзібасқару, бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікт ідамыту, туризм, инновациялық даму, өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуникация, энергетика, тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық, ауылшаруашылығы және жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі"тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Мусирбаев Самат Сартаубаевич
Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 17 апреля 2024 года № 21-115
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 16-90 "О бюджете Райымбекского района на 2024-2026 годы"
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2024жылдың 1 қаңтарынан баста қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Мусирбаев Самат Сартаубаевич
Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17cәуірдегі № 21-115 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 16-90 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер