О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 5 января 2024 года № 17-99 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2024-2026 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 28 октября 2024 года № 33-178
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2024-2026 годы" от 5 января 2024 года № 17-99 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 192 386) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 61 917 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 49 071 тысяча тенге;
2) затраты 62 802 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 885 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 885 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 885 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 55 895 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 171 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 44 724 тысяч тенге;
2) затраты 56 385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 490 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 490 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 490 тысяч тенге.";

Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 17-99 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қазандағы № 33-178 шешімі
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 17-99 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192 386 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11 -тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 61 917 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 49 071 мың теңге;
2) шығындар 62 802 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 885 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 885 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 885 мың теңге.";
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 895 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 171 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 44 724 мың теңге;
2) шығындар 56 385 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 490 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 490 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 490 мың теңге.";

"3. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 57 206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 164 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 44 042 тысяч тенге;
2) затраты 57 650 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 444 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 444 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 444 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 53 222 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 40 122 тысячи тенге;
2) затраты 54 345 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 123 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 123 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 123 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 154 882 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 42 388 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 112 494 тысяч тенге;
2) затраты 163 060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

"3. 2024-2026 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 206 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 164 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 44 042 мың теңге;
2) шығындар 57 650 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 444 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 444 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 444 мың теңге.";
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 53 222 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 40 122 мың теңге;
2) шығындар 54 345 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 123 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 123 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 123 мың теңге.";
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 154 882 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 42 388 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 112 494 мың теңге;
2) шығындар 163 060 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 932 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 932 тысячи тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, бюджету, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму, инновационному развитию, промышленности, строительству, транспорту, связи, энергетике, жилищно-коммунальному хозяйству, сельскому хозяйству и регулированию земельных отношений, охране окружающей среды, эффективному использованию природных ресурсов".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 932 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 932 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28, 31 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының ""Жергілікті өзін-өзі басқару, бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм, инновациялық даму, өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуникация, энергетика, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, ауылшаруашылығы және жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С. Мусирбаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 28 октября 2024 года № 33-178
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 5 января 2024 года № 17-99 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2024-2026 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мусирбаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қазандағы № 33-178 шешіміне 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-99 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 28 октября 2024 года № 33-178
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 5 января 2024 года № 17-99 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2024-2026 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қазандағы № 33-178 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-99 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер