О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 8 января 2024 года № 17-67 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2024-2026 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 26 июля 2024 года № 28-100
Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2024-2026 годы" от 8 января 2024 года № 17-67 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Талгар на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 2 133 552 тысячи тенге:
налоговые поступления 2 133 552 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 0 тенге;
2) затраты 2 190 704 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 57 152 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 57 152 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 57 152 тысячи тенге.
2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 324 260 тысяч тенге:
налоговые поступления 317 370 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 6 890 тысяч тенге;
2) затраты 336 038 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 778 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 778 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 11 778 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

"Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 17-67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 28-100 шешімі
Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 17-67 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2 133 552 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 133 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 0 теңге;
2) шығындар 2 190 704 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 57 152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 57 152 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 57 152 мың теңге.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 324 260 мың теңге:
салықтық түсімдер 317 370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 6 890 мың теңге;
2) шығындар 336 038 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 778 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 778 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 11 778 мың теңге.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: