О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2024-2026 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2024 года № 8-16-85.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 210 212 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 402 513 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 107 699 тысяч тенге;
2) затраты 565 955 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 55 743 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 55 743 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 55 743 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 07.06.2024 № 8-22-114 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 68 857 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 883 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 52 974 тысяч тенге;
2) затраты 72 182 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 325 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 325 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 қаңтардағы № 8-16-85 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 510 212 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 402 513 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 107 699 мың теңге;
2) шығындар 565 955 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 55 743 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 55 743 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 55 743 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 07.06.2024 № 8-22-114 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 857 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 52 974 мың теңге;
2) шығындар 72 182 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 325 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 325 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

Сноска. Пункт 14 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 07.06.2024 № 8-22-114 (вводится в действие с 01.01.2024).
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уйгурского районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 09 января 2024 года № 8-16-85
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 07.06.2024 № 8-22-114 (вводится в действие с 01.01.2024).
Бюджет Шонжынского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 07.06.2024 № 8-22-114 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының төрағасы Н.Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2024 жылғы 09 қаңтардағы № 8-16-85 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 07.06.2024 № 8-22-114 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0