О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2024-2026 годы
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 4 января 2024 года № 16-75.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 452 105 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 125 237 тысячи тенге;
неналоговые поступления 554 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 841 тысяч тенге;
поступления трансфертов 323 473 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 454 714 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 609 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 609 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 609 тысяч тенге"
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2024 № 28-124 (Вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 126 685 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 28 584 тысяч тенге;
неналоговые поступления 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 24 тысяч тенге;
поступления трансфертов 98 052 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 127 489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 804 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 804 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 804 тысячи тенге.

Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 16-75 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 452 105 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 125 237 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 554 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 841 теңге;
трансферттер түсімі 323 473 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 454 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 609 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 609 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 609 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 28-124 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 126 685 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 28 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 24 мың теңге;
трансферттер түсімі 98 052 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 127 489 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 804 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 804 мың теңге;"

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2024 № 28-124 (Вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 90 262 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 990 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 78 272 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 91 861 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 599 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 599 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 599 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2024 № 28-124 (Вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10,11,12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 121 188 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 544 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 108 644 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 121 977 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 789 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 789 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 789 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2024 № 28-124 (Вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13,14,15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 28-124 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024-2026 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 90 262 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 990 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 78 272 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 91 861 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 599 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 599 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 599 мың теңге;
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 28-124 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024-2026 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 121 188 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 544 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 108 644 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 121 977 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 789 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 789 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 789 мың теңге;"
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 28-124 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2024-2026 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

124
Аппарат акима города, села, поселка, сельского округа районного значения
0
056
Погашение долга аппарата акима города, села, поселка, сельского округа районного значения в вышестоящий бюджет
0
Приложение 4 к решению Кегенского районного маслихата от 04 января 2024 года № 16-75
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2024 № 28-124 (Вводится в действие с 01.01.2024).
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген ауданы мәслихатының 2024 жылғы 04 қаңтардағы № 16-75 шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 28-124 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер