О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2024-2026 годы
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 4 января 2024 года № 16-75
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 532 321 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 64 186 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 468 135 тысяча тенге, в том числе:
2) затраты 532 321 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге"
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 138 276 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 077 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 117 199 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 138 276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 16-75 шешімі
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 532 321 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 64 186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 468 135 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 532 321 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге;
2. 2024-2026 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 138 276 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21 077 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 117 199 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 138 276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге;"
3. 2024-2026 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата А. Нұғман
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 04 января 2024 года № 16-75
Бюджет Кегенского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге;
13. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Нұғман
Кеген ауданы мәслихатының 2024 жылғы 04 қаңтардағы № 16-75 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер