О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2024-2026 годы
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 4 января 2024 года № 16-75.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 438 455 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 124 632 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 313 823 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 441 064 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 609 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 609 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 609 тысяч тенге"
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 29.07.2024 № 23-107 (Вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 139 895 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 30 077 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов 101 093 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 140 699 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 804 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 804 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 804 тысячи тенге.

Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 16-75 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 438 455 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 124 632 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 313 823 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 441 064 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 609 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 609 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 609 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 29.07.2024 № 23-107 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 139 895 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 25 мың теңге;
трансферттер түсімі 101 093 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 140 699 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 804 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 804 мың теңге;"

056
Погашение долга аппарата акима города, села, поселка, сельского округа районного значения в вышестоящий бюджет
0
Приложение 13 к решению Кегенского районного маслихата от 04 января 2024 года № 16-75
Сноска. Приложение 13 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 29.07.2024 № 23-107 (Вводится в действие с 01.01.2024).
Бюджет Каркаринского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген ауданы мәслихатының 2024 жылғы 04 қаңтардағы № 16-75 шешіміне 13-қосымша
Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 29.07.2024 № 23-107 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер