О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 4 января 2024 года № 16-75 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2024-2026 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 29 мая 2024 года № 20-97
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 4 января 2024 года № 16-75 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 192338):
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 428 305 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 114 482 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 313 823 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 430 914 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 609 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 609 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 609 тысяч тенге"
"2. Утвердить бюджет Жалагашского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 131 170 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 30 077 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 101 093 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 131 974 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 804 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 804 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 804 тысячи тенге";

Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтарындағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы № 16-75 шешіміне" өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 мамырдағы № 20-97 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 4 қаңтарындағы № 16-75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192338 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,10,11,12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 428 305 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 114 482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 313 823 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 430 914 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 609 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 609 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 609 мың теңге;"
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Жалағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 131 170 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 30 077 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 101 093 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 131 974 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 804 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 804 мың теңге;"

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 175 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 175 тысяч тенге".
2. Приложении 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению написать в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к этому решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кегенского районного маслихата А. Нұғман

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 175 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 175 мың теңге;"
2. Көрсетілген шешімнің 1, 3, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 - қосымшасы осы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының төрағасы А. Нұғман