О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 4 января 2024 года № 16-75 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2024-2026 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13 декабря 2024 года № 28-124
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 4 января 2024 года № 16-75 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 192338):
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 452 105 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 125 237 тысячи тенге;
неналоговые поступления 554 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 841 тысяч тенге;
поступления трансфертов 323 473 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 454 714 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 609 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 609 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 609 тысяч тенге";
"2. Утвердить бюджет Жалагашского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 126 685 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 28 584 тысяч тенге;
неналоговые поступления 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 24 тысяч тенге;
поступления трансфертов 98 052 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 127 489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 804 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 804 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 804 тысячи тенге";

Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтарындағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 16-75 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-124 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 4 қаңтарындағы № 16-75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192338 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,10,11,12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 452 105 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 125 237 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 554 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 841 теңге;
трансферттер түсімі 323 473 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 454 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 609 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 609 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 609 мың теңге;"
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Жалағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 126 685 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 28 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 24 мың теңге;
трансферттер түсімі 98 052 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 127 489 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 804 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 804 мың теңге;"

"3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 90 262 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 990 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 78 272 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 91 861 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 599 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 599 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 599 тысяч тенге";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 121 188 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 544 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 108 644 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 121 977 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 789 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 789 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 789 тысяч тенге";
"5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 104 479 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 816 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 91 663 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 104 676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

"3. 2024-2026 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 90 262 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 990 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 78 272 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 91 861 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 599 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 599 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 599 мың теңге;"
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 121 188 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 544 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 108 644 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 121 977 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 789 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 789 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 789 мың теңге;"
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 104 479 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 91 663 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 104 676 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 175 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 175 тысяч тенге".
2. Приложении 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению написать в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к этому решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Кегенского района А. Нұғман

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 175 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 175 мың теңге;"
2. Көрсетілген шешімнің 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 - қосымшасы осы 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының төрағасы А. Нұғман