О внесении изменения в решение маслихата города Алатау от 19 июля 2024 года № 6-14 "О бюджете города Алатау на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 24 сентября 2024 года № 9-24
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алатау "О бюджете города Алатау на 2024-2026 годы" от 19 июля 2024 года №6-14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алатау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 2 268 014 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 204 793 тысяча тенге;
неналоговые поступления 5 000 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 1 053 221 тысяч тенге;
2) затраты 3 495 014 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылдың 19 шілдесіндегі №6-14 "Алатау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 9-24 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау қаласы мәслихатының "Алатау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 19 шілдедегі № 6-14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Алатау қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 2 268 014 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 204 793 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 5000 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 5000 мың теңге;
трансферттер түсiмі 1 053 221 мың теңге;
2) шығындар 3 495 014 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 мың теңге,
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 227 000,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 227 000,0 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 1 227 000,0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в сумме – 23 820 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 227 000,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 227 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 1 227 000,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 23 820 мың теңге сомада бекітілсін.

37 505
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
32505
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
20 000
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
193 482
1
Социальное обеспечение
51 252
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 252
005
Государственная адресная социальная помощь
51 252
2
Социальная помощь
118 637
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 710
006
Оказание жилищной помощи
479
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 440
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 428
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18 136
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
61 444
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 593
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 593
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 093
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
021
Капитальные расходы государственного органа
3 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 798 647
1
Жилищное хозяйство
1 272 910
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)

37 505
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
32505
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
20 000
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
193 482
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
51 252
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 252
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
51 252
2
Әлеуметтiк көмек
118 637
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 710
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
479
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 440
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 428
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18 136
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
61 444
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 593
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 593
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 093
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 798 647
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 272 910
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі