О внесении изменении в решение маслихата города Алатау от 19 июля 2024 года №6-14 "О бюджете города Алатау на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 12 ноября 2024 года № 11-33
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алатау "О бюджете города Алатау на 2024-2026 годы" от 19 июля 2024 года №6-14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алатау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 2 530 109 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 449 071 тысяча тенге;
неналоговые поступления 5 000 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 2 071 038 тысяч тенге;
2) затраты 6 166 813 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 636 704 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 636 704 тысячи тенге, в том числе:

Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылдың 19 шілдесіндегі № 6-14 "Алатау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 қарашадағы № 11-33 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау қаласы мәслихатының "Алатау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 19 шілдедегі № 6-14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Алатау қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 2 530 109 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 449 071 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 5000 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 5000 мың теңге;
трансферттер түсiмі 2 071 038 мың теңге;
2) шығындар 6 166 813 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 мың теңге,
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 636 704 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 636 704 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов 3 636 704 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции
согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в сумме – 23 820 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
И.о. председателя маслихата города Алатау А. Иманбеков

қарыздар түсімі 3 636 704 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 23 820 мың теңге сомада бекітілсін.
3. Осы шешiм қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихат төрағасының м.а. А. Иманбеков