"Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 6451 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Шымкент қаласы, Абай ауданында орналасқан 35 кВт электр желісін орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 8,8000 га жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 15 қазанына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. "Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2024-2025 жылдарға арналған сервитут құны 605 440 (алты жүз бес мың төрт жүз қырық) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.
3. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Оңтүстік Жарық Транзит"
Постановление акимата города Шымкент от 9 декабря 2024 года № 6451
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 15 октября 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Оңтүстік Жарық Транзит", расположенные по адресу город Шымкент, Абайский район, площадью 8,8000 гектаров для прокладки и эксплуатации 35 кВт электрической сети.
2. Товарищество с ограниченной ответственностью "Оңтүстік Жарық Транзит" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 605 440 (шестьсот пять тысяч четыреста сорок) тенге за 2024-2025 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент К. Асылова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г.Сыздыкбеков