О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 12 декабря 2023 года № 11/93-VIII "О бюджете города Шымкент на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 10 октября 2024 года № 21/182-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "О бюджете города Шымкент на 2024-2026 годы" от 12 декабря 2023 года № 11/93-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 190099) следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 718 844 864 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 362 241 725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 860 048 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 819 183 тысячи тенге;
поступление трансфертов – 309 923 908 тысяч тенге;
2) затраты – 760 365 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 785 707 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 10 865 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 079 293 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 602 059 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 2 661 595 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 59 536 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 53 908 184 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 908 184 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2024–2026 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 11/93-VIII Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2024 жылғы 10 қазандағы № 21/182-VIII шешiмi. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 11/93-VIII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 190099 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 718 844 864 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 362 241 725 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 860 048 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 819 183 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 309 923 908 мың теңге;
2) шығындар – 760 365 282 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 785 707 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 10 865 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 079 293 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 602 059 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 2 661 595 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 59 536 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 53 908 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 908 184 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

452 437
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
279 115
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 769
029
Методическая работа
663 972
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 587 987
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
13 762
05
Здравоохранение
15 674 479
2
Охрана здоровья населения
3 160 527
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 957 451
006
Услуги по охране материнства и детства
360 165
007
Пропаганда здорового образа жизни
30 673
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
2 566 098
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
515
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
203 076
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
203 076
03
Специализированная медицинская помощь
3 853 036
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
3 853 036
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 853 036
04
Поликлиники
378 742
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
378 742
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
378 742
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 282 174
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
8 282 174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
222 090
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
160 156
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
42 499
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

452 437
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
279 115
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 769
029
Әдістемелік жұмыс
663 972
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 587 987
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
13 762
05
Денсаулық сақтау
15 674 479
2
Халықтың денсаулығын қорғау
3 160 527
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 957 451
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
360 165
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
30 673
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
2 566 098
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
515
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
203 076
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
203 076
03
Мамандандырылған медициналық көмек
3 853 036
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
3 853 036
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 853 036
04
Емханалар
378 742
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
378 742
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
378 742
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 282 174
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
8 282 174
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
222 090
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
160 156
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
16 713
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
143 443
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
42 499
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер

62 330
030
Капитальные расходы государственного органа
8 740
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 786 359
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
37 505 486
1
Социальное обеспечение
8 071 433
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
6 239 352
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 182 453
020
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 648 822
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 448 961
023
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
1 108
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
958 008
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
813 081
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
620 179
037
Социальная реабилитация
192 902
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 019 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 019 000
2
Социальная помощь
25 681 348
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
25 681 348
003
Программа занятости
7 073 198
004
Государственная адресная социальная помощь
5 356 543
006
Реализация мероприятий по социальной защите населения
161 850
007
Оказание жилищной помощи
16 491
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 272 314
009
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
4 156 048
015
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для лиц с инвалидностью первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для лиц с инвалидностью по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

62 330
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
8 740
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 786 359
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
37 505 486
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
8 071 433
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
6 239 352
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 182 453
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 648 822
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 448 961
023
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
1 108
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
958 008
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
813 081
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
620 179
037
Әлеуметтік сауықтандыру
192 902
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 019 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 019 000
2
Әлеуметтiк көмек
25 681 348
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
25 681 348
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
7 073 198
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 356 543
006
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
161 850
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 491
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 272 314
009
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
4 156 048
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

767 831
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
4 413
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
98 285
027
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
454
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
35 488
033
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5 859
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
122 146
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
68 277
052
Закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных
6 162
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 071 773
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 325 343
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
2 681 532
2
Водное хозяйство
561 015
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
561 015
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
561 015
3
Лесное хозяйство
560 830
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
560 830
021
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
560 830
4
Рыбное хозяйство
31 023
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
31 023
005
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
31 023
5
Охрана окружающей среды
267 937
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
267 937
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
220 367
012
Капитальные расходы государственного органа
6 570
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 000
6
Земельные отношения
11 336 771
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы

767 831
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
4 413
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
98 285
027
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
454
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
35 488
033
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 859
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
122 146
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
68 277
052
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіруді жүргізуге арналған ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды сатып алу
6 162
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 071 773
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 325 343
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
2 681 532
2
Су шаруашылығы
561 015
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
561 015
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
561 015
3
Орман шаруашылығы
560 830
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
560 830
021
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
560 830
4
Балық шаруашылығы
31 023
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
31 023
005
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
31 023
5
Қоршаған ортаны қорғау
267 937
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
267 937
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
220 367
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 570
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 000
6
Жер қатынастары
11 336 771
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы

309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
1 131 949
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках мер государственной поддержки субъектов предпринимательства
1 131 949
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
5 236 941
005
Поддержка субъектов предпринимательства
70 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
174 293
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам субъектов предпринимательства
4 246 026
018
Частичное гарантирование кредитов субъектов предпринимательства
700 622
082
Предоставление государственных грантов субъектам предпринимательства для реализации бизнес-идей
46 000
9
Прочие
22 206 929
123
Аппарат акима района в городе
157 130
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
157 130
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
14 594 220
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
14 594 220
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
4 380 246
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
4 380 246
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
37 347
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
37 347
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 022 240
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 022 240
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 000 000
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 000 000
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
16 788
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
16 788
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
212 255
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
212 255
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы

309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
1 131 949
020
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 131 949
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
5 236 941
005
Кәсіпкерлік субъектілерін қолдау
70 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
174 293
017
Кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
4 246 026
018
Кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттерін ішінара кепілдендіру
700 622
082
Бизнес-идеяларды іске асыру үшін кәсіпкерлік субъектілеріне мемлекеттік гранттар беру
46 000
9
Басқалар
22 206 929
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
157 130
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
157 130
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
14 594 220
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
14 594 220
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
4 380 246
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
4 380 246
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
37 347
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
37 347
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 022 240
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 022 240
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 000 000
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 000 000
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
16 788
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
16 788
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
212 255
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
212 255
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы