О внесении изменения в решение маслихата области Абай от 05 октября 2022 года № 8/43/VII "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных по области Абай"
Решение маслихата области Абай от 20 февраля 2024 года № 13/96-VIII.
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай от 05 октября 2022 года № 8/43/VII "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных по области Абай" следующее изменение:
В Правилах выпаса сельскохозяйственных животных в области Абай, утвержденные указанным решением, пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Выпас сельскохозяйственных животных на пастбищах, за исключением лошадей с сопровождающими лицами, заканчивается с залеганием снежного покрова высотой 15-20 см.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай К. Сулейменов

Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 05 қазандағы № 8/43/VII "Абай облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы № 13/96-VIII шешімі.
Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 05 қазандағы № 8/43/VII "Абай облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларын бекіту туралы" шешіміне келесі озгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Абай облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларының 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Ауыл шаруашылығы жануарларын бағу, адамдардың сүйемелдеуімен жүрген жылқыларды қоспағанда, 15-20 см. биіктікте қар жауғанда аяқталады."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы К. Сулейменов