О внесении изменений в решение маслихата района Ақсуат области Абай от 29 декабря 2023 года № 12/10-VIII "О бюджете Ыргызбайского сельского округа района Ақсуат на 2024 -2026 годы"
Решение маслихата района Аксуат области Абай от 30 июля 2024 года № 19/7-VIII
Маслихат района Ақсуат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Ақсуат области Абай "О бюджете Ыргызбайского сельского округа района Ақсуат на 2024 -2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 12/10-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192486) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Ыргызбайского сельского округа района Ақсуат на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 754,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 772,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 630,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 120,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 232,7 тысяч тенге;
2) затраты – 66 026,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 272,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 272,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 272,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/10-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ырғызбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 шілдедегі № 19/7-VIII шешімі
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/10-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ырғызбай ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192486 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ырғызбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 754,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 772,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 630,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 120,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 232,7 мың теңге;
2) шығындар – 66 026,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 272,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 272,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 272,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;