О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/2-VIII "О бюджете Карауылского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 12 ноября 2024 года № 21/2-VIII
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/2-VIII "О бюджете Карауылского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 663 681,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62 203,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 601 478,0 тысяч тенге;
2) затраты – 676 393,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 712,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 712,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 712,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қарашадағы № 21/2-VIII шешімі
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VIII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 663 681,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 203,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 601 478,0 мың теңге;
2) шығындар – 676 393,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 712,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 712,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 712,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының