О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/5-VIІI "О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 12 ноября 2024 года № 21/4-VIII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 31 декабря 2024 года № 24/5-VIII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 31.12.2024 № 24/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/5-VIІI "О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Кундыздинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 123,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 672,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 56 451,8 тысяч тенге;
2) затраты – 64 236,5 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 112,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 112,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 112,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/5-VІІI "2024-2026 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қарашадағы № 21/4-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/5-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 31.12.2024 № 24/5-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."2024-2026 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/5-VІIІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 123,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 672,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 56 451,8 мың теңге;
2) шығындар – 64 236,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 112,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 112,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 112,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының