О бюджете Медеуского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 31 декабря 2024 года № 24/8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Медеуского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 47 434,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 284,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 150,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 434,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 47 434,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 284,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 42 150,0 мың теңге;
2)шығындар – 47 434,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.

2. Учесть бюджет Медеуского сельского округа на 2025 год объем субвенции в сумме 29 796,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Абайского района согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 31 декабря 2024 года
№ 24/8-VIII
Бюджет Медеуского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

2. 2025 жылға арналған Медеу ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвециялар көлемі 29 796,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдері 4 қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 24/8-VIII шешіміне
1 қосымша
2025 жылға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

от 31 декабря 2024 года
№ 24/8-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений
1. Решение Абайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/8-VIII  "О бюджете Медеуского сельского округа на 2024-2026 годы";
2. Решение Абайского районного маслихата от 12 апреля 2024 года № 15/8-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/8-VIII  "О бюджете Медеуского сельского округа на 2024-2026 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 16 июля 2024 года № 17/8-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/8-VIII  "О бюджете Медеуского сельского округа на 2024-2026 годы".

2024 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 24/8-VIII шешіміне
4 қосымша
Күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2024-2026 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/8-VІІІ шешімі;
2. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/8-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 15/8-VIІІ шешімі;
3. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/8-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 17/8-VIІІ шешімі.