О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 10/178-VIІІ "О бюджете Баршатасского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 30 апреля 2024 года № 13/230-VIII.
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Баршатасского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года №10/178-VІІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баршатасского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43464,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5032,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 38432,7 тысячи тенге;
2) затраты – 45806,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2341,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2341,7 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысячи тенге;
погашение займов – 0,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2341,7 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10/178-VІІI "2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Баршатас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 13/230-VIII шешімі.
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10/178-VІIІ "2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Баршатас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Баршатас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43464,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5032,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38432,7 мың теңге;
2) шығындар – 45806,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2341,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2341,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2341,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.