О внесении изменения в решение Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/4-VІII "О бюджете Бегенского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 24 января 2024 года № 13/5-VIII.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бегенского сельского округа на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2023 года № 12/4-VІІI следующее изменение:
заголовок к указанному решению изложить в следующей редакции:
"О бюджете Бегенского сельского округа на 2024-2026 годы".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/4-VІII "2024-2026 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қаңтардағы № 13/5-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №12/4-VІІI "2024-2026 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі тақырыбы өзгермейді.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы М. Абылгазинова