О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата 28 декабря 2023 года № 12/2-VIIІ "О бюджете Баскольского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16 апреля 2024 года № 16/2-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/2-VIIІ "О бюджете Баскольского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 51445,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 250,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 195,0 тысяч тенге;
2) затраты –51 446,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,4 тысяч тенге.
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 16/2-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 51 445,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 250,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 47 195,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 446,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) каржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығы (профицит) – -1,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –1,4 мың теңге.
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 1,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.