О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/3-VIII "О бюджете Бескарагайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16 апреля 2024 года № 16/3-VIII.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 12/3-VІII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 276855,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36600,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 239155,4 тысяч тенге;
2) затраты – 299223,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22368,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22368,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22368,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/3-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 16/3-VIII шешімі.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/3-VІІІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 276855,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 36600,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 239155,4 мың теңге;
2) шығындар – 299223,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -22368,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –22368,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22368,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.