О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/7-VIII "О бюджете Канонерского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 30 сентября 2024 года № 21/5-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Канонерского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 12/7-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Канонерского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 78990,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7875,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1581,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69533,6 тысяч тенге;
2) затраты – 83387,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4397,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4397,5 тысяч тенге:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/7-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Канонерка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 21/5-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихатының ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Канонерка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/7-VIII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Канонерка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78990,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7875,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1581,7 мың теңге
трансферттер түсімі – 69533,6 мың теңге;
2) шығындар – 83387,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4397,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4397,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 4397,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение к решению
Бескарагайского районного
маслихата
от 30 сентября 2024 года
№ 21/5 –VІІІ
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 28 декабря 2024

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4397,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 21/5-VIІI шешіміне
қосымша
Бесқарағай аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы