О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 14-7-VIII "О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 29 августа 2024 года № 21-6-VIII
Бородулинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 14-7-VIIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 119315 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 63972 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1498 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 53845 тысяч тенге;
2) затраты – 121153 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1838 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1838 тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1838 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-7-VІII "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 тамыздағы № 21-6-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-7-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119315 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 63972 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1498 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 53845 мың теңге;
2) шығындар – 121153 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1838 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1838 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1838 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 16136 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 29 августа 2024 года
№ 21-6-VIII
Бюджет Жезкентского поселкового округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"5. 2024 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 16136 мың теңге сомасында көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 29 тамыздағы
№ 21-6-VIII шешіміне
қосымша
2024 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістердің атауы
1.Кіріс