О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-196/VIII "О бюджете Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 17 июля 2024 года № 15-308/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 24 декабря 2024 года № 21-410/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 24.12.2024 № 21-410/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года №9-196/VІII "О бюджете Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 31 947,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 207,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 740,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 365,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 418,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 418,0 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1418,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А.Омаров
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата

Үржар аудандық маслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-196/VIII "Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 шілдедегі № 15-308/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 21-410/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.12.2024 № 21-410/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-196/VIII "2024-2026 жылдарға арналған Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 31 947,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 207,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 740,0 мың теңге;
2)шығындар – 33 365,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1 418,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 418,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 418,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А.Омаров
Үржар аудандық мәслихатының