О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023года №9-206/VIII "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 17 июля 2024 года № 15-315/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 24 декабря 2024 года № 21-410/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 24.12.2024 № 21-410/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-206/VIII "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы" следующее изменение :
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 574,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 133,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 441,0 тысяч тенге;
2) затраты – 72 057,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит)бюджета – -3483,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 483,0 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 483,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новый редакции согласно приложению к ностоящему решению.

Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсанындағы №9-206/VIII "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті шешіміне өзгеріс еңгізу туралы"
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 шілдедегі № 15-315/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 21-410/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.12.2024 № 21-410/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық  мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №9-206/VIII "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға  арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі  өзгеріс  енгізілсін:
1 тармақ  келесі  редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған  бюджеті тиісінше 1, 2 және 3  қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 5747,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 133,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 441,0 мың теңге;
2) шығындар – 72 057,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 483,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 483,0 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 483,0 мың теңге.";
аталған шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.