О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-198/VIII "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 28 ноября 2024 года № 20-390/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 24 декабря 2024 года № 21-410/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 24.12.2024 № 21-410/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-198/VIII "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 832,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 665,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 167,7 тысяч тенге;
2) затраты –66 038,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 206,0 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 206,0 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 206,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к настоящему решению написать в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-198/VIII "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс еңгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 20-390/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 21-410/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.12.2024 № 21-410/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №9-198 /VIII "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
1тармақ келесі редакцияда жазылсын;
"1. Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 832,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 665,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 167,7 мың теңге;
2) шығындар – 66 038,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу-0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы –- 4 206,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 206,0 мың теңге.
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары-4 206,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.