О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 27 декабря 2024 года № 21-427/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии пунктам 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункту 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решению Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2024 года №21-401/VIII "О бюджете Урджарского района на 2025-2027 годы" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 067,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 721,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 346,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 067,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-427/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №21-401/VIII "Үржар ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 47 067,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 721,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 346,0 мың теңге;
2)шығындар – 47 067,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата
от 27 декабря 2024 года

5)бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы