О внесении изменения в решения маслихата района Жаңасемей от 22 июля 2024 года № 9/40-VIII "О бюджете Караоленского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 11 декабря 2024 года № 12/81-VIII
Маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
Внести следующие изменения в решения маслихата района Жаңасемей от 22 июля 2024 года №9/40-VIII "О бюджете Қараөленского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2024-2026 годы.
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Караоленского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 96843,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9254,0тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87494,0 тысяч тенге;
2) затраты – 96846,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 9/40-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Қараөлен ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2024 жылғы 11 желтоқсандағы № 12/81-VIII шешімі
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 9/40-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Қараөлен ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қараөлең ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96843,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9254,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 87494,0 мың теңге;
2) шығындар – 96846,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0,0тысяч тенге
поступление займов -0,0 тысяч тенге;
погашение займов -0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3,3 тысяч тенге. "
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится с 1 июля 2024 года и действует с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге
қарыздар түсімі -0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3,3 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 шілдесінен бастап шығарылды, қолданысқа 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының