О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей от 2 июля 2024 года № 8/30-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 25 декабря 2024 года № 13/89-VIII
Маслихат района Жанасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района "О бюджете района Жаңасемей на 2024 - 2026 годы" от 2 июля 2024 года № 8/30-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 330 181,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 058115,9 тысяч тенге;
неналоговые пступления – 369,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8717,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 262979,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 365061,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 768,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 768,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 049 648,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 049 648,0 тысяч тенге, в том числе:

Жаңасемей аудандық мәслихат сессиясының 2024 жылғы 2 шілдедегі № 8/30-VІII "Жаңасемей ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 13/89-VIII шешімі
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Жаңасемей аудандық мәслихат сессиясының 2024 жылғы 2 шілдедегі № 8/30-VІII "Жаңасемей ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 330181,3 мың теңге, соның ішінде:
2) салықтық түсімдер – 1058115,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 369,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8717,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 262 979,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 365061,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14 768,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 768,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 049 648,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 049 648,0 мың теңге, соның ішінде:

поступление займов – 1 049 648,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится с 1 июля 2024 года и действует с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
приложение 1 к решению
Маслихата района Жаңасемей
№13/89-VIII

қарыздар түсімі – 1 049 648,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылдың 1 шілдесінен бастап шығарылды қолданысқа 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Абай облысы Жаңасемей
Аудандық мәслихатының

8136,0
02
Оборона
47303,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
47303,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
47303,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
47303,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
118110,1
1
Социальное обеспечение
21 758,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 758,1
005
Государственная адресная социальная помощь
21 758,1
2
Социальная помощь
93559,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93559,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29728,2
006
Оказание жилищной помощи
315,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 046,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
20469,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2793,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2793,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
2793,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 077445,9
1
Жилищное хозяйство
2 077445,9
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5368,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
5368,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 293 600,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 293 600,0
2
Коммунальное хозяйство
778 477,9
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
778 477,9

8136,0
02
Қорғаныс
47303,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
47303,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
47303,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің,сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
47303,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
118110,1
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
21 758,1
451
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 758,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21 758,1
2
Әлеуметтiк көмек
93559,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93559,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29728,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
315,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 046,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
20469,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2793,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2793,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2793,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 077445,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 077445,9
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5368,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5368,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 293 600,0
00
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 293 600,0
22
Коммуналдық шаруашылық
778 477,9
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
778 477,9