1) доходы – 44730 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5957 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 196 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 38177 тысячи тенге;
2) затраты – 44730 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 0 тысячи тенге
1-5. Туймекентский сельский округ на 2025 год:
1) доходы – 59077 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40725 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 393 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1500 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 16459 тысячи тенге;
2) затраты – 59077 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 0 тысячи тенге
1-6. Жанатурмысский сельский округ на 2025 год:
1) доходы – 197843 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10917 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 196 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1500 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 185230 тысячи тенге;
2) затраты – 197843 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 0 тысячи тенге
1-7. Кокталский сельский округ на 2025 год:
1) доходы – 60107 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26461 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 196 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 32950 тысячи тенге;

1)кірістер – 44730 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5957 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38177 мың теңге;
2)шығындар – 44730 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
1-5. Түймекент ауылдық округі 2025 жылға:
1)кірістер – 59077 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 393 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16459 мың теңге;
2)шығындар – 59077 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
1-6. Жаңатұрмыс ауылдық округі 2025 жылға:
1)кірістер – 197843 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10917 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 185230 мың теңге;
2)шығындар – 197843 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
1-7. Көктал ауылдық округі 2025 жылға:
1)кірістер – 60107 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26461 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32950 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 0 тысячи тенге
1-18. Сазтерекский сельский округ на 2025 год:
1) доходы – 41142 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17782 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 196 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 18164 тысячи тенге;
2) затраты – 41142 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 0 тысячи тенге
2. Объем субвенции передаваемых из районного бюджета в бюджет сельских округов на 2025 год установить в размере 350055 тысяч тенге, в том числе:
Жалгызтюбинский сельский округ – 32 497 тысячи тенге;
Диханский сельский округ – 26 903 тысячи тенге;
Мырзатайский сельский округ – 15 424 тысячи тенге;
Темирбекский сельский округ – 31 863 тысячи тенге;
Туймекентский сельский округ – 12 459 тысячи тенге;
Жанатурмысский сельский округ – 36 379 тысячи тенге;
Кокталский сельский округ – 18 683 тысячи тенге;
Ынтымакский сельский округ – 33 092 тысячи тенге;
Суханбаевский сельский округ – 29 482 тысячи тенге;
Костюбинский сельский округ – 3 910 тысячи тенге;
Бурылский сельский округ – 0 тысячи тенге;
Коптерекский сельский округ – 25 094 тысячи тенге;
Улгулинский сельский округ – 24 602 тысячи тенге;
Сарыкемерский сельский округ – 0 тысячи тенге;
Кызылжулдызский сельский округ – 12 093 тысячи тенге;
Ботамойнакский сельский округ – 7 289 тысячи тенге;
Байтерекский сельский округ – 23 340 тысячи тенге.
Сазтерекский сельский округ – 16 945 тысячи тенге.

5)бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
1-18. Сазтерек ауылдық округі 2025 жылға:
1)кірістер – 41142 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17782 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18164 мың теңге;
2)шығындар – 41142 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
2. 2025 жылы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерге берілетін субвенция мөлшері 350055 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Жалғызтөбе ауылдық округіне – 32497 мың теңге;
Дихан ауылдық округіне – 26903 мың теңге;
Мырзатай ауылдық округіне – 15424 мың теңге;
Темірбек ауылдық округіне – 31863 мың теңге;
Түймекент ауылдық округіне – 12459 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округіне – 36379 мың теңге;
Көктал ауылдық округіне – 18683 мың теңге;
Ынтымақ ауылдық округіне – 33092 мың теңге;
Суханбаев ауылдық округіне – 29482 мың теңге;
Қостөбе ауылдық округіне – 3910 мың теңге;
Бурыл ауылдық округіне – 0 мың теңге;
Көптерек ауылдық округіне – 25094 мың теңге;
Үлгілі ауылдық округіне – 24602 мың теңге;
Сарыкемер ауылдық округіне – 0 мың теңге;
Қызыл жұлдыз ауылдық округіне – 12093 мың теңге;
Ботамойнақ ауылдық округіне – 7289 мың теңге;
Байтерек ауылдық округіне – 23340 мың теңге;
Сазтерек ауылдық округіне – 16945 мың теңге.