О переименовании некоторых составных частей села Туймекент Туймекентского сельского округа Байзакского района
Решение акима Туймекентского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 21 июня 2024 года № 27
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 12 мая 2022 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Туймекентского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части села Туймекент Туймекентского сельского округа Байзакского района:
переулок Александра Нахмановича на переулок Ғазиз Байтасов;
переулок Әтіркүл Дүкенбайқызы на переулок Ақжүрек;
1-переулок Әтіркүл Дүкенбайқызы на переулок Достық;
переулок Байзақ батыр на переулок Ынтымақ;
1-переулок Дінмұхаммед Қонаев на переулок Жібек жолы;
переулок Тұрар Кәрімбеков на переулок Көктем;
переулок Шаймерден Есботаұлы на переулок Тәуелсіздік;
1-переулок Шаймерден Есботаұлы на переулок Бірлік;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туймекентского сельского округа К. Смагулов

Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округінің Түймекент ауылының кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 21 маусымдағы № 27 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 12 мамырдағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Түймекент ауылдық округінің әкіміШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1. Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округінің Түймекент ауылының келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Александр Нахманович тұйық көшесін Ғазиз Байтасов тұйық көшесіне;
Әтіркүл Дүкенбайқызы тұйық көшесін Ақжүрек тұйық көшесіне;
Әтіркүл Дүкенбайқызы 1-тұйық көшесін Достық тұйық көшесіне;
Байзақ батыр тұйық көшесін Ынтымақ тұйық көшесіне;
Дінмұхаммед Қонаев 1- тұйық көшесін Жібек жолы тұйық көшесіне;
Тұрар Кәрімбеков тұйық көшесін Көктем тұйық көшесіне;
Шаймерден Есботаұлы тұйық көшесін Тәуелсіздік тұйық көшесіне;
Шаймерден Есботаұлы 1-тұйық көшесін Бірлік тұйық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түймекент ауылдық округінің әкімі К. Смагулов