О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года №17-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2024-2026 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 16 мая 2024 года № 24-2
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 17-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2024–2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1-1. Алгинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 62 770 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –5 513 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 192 тысяч тенге;
2) затраты – 63 157 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -387 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 387 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 387 тысяч тенге.
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 135 880 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 661 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 069 тысяч тенге;
2) затраты – 141 430 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета(профицит) – -5 550 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5 550 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 5 550 тысяч тенге.

"2024-2026 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №17-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 мамырдағы № 24-2 шешімі
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 62 770 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 513 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 192 мың теңге;
2)шығындар – 63 157 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 387 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 387 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 387 мың теңге;
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2024 жылға:
1) кірістер – 135 880 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 069 мың теңге;
2) шығындар – 141 430 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 550 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 550 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 550 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – - 198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 198 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 198 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -198 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 198 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 198 мың теңге".
2. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.