О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 17-2 О бюджете сельских округов Кордайского района на 2024-2026 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 23 июля 2024 года № 28-2
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 17-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2024-2026 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1 - 57 к настоящему решению соотвественно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1-1. Алгинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 65489 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –5 743 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59681 тысяч тенге;
2) затраты – 65 876 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -387 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 387 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 387 тысяч тенге.
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 143 477 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 215 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 112 тысяч тенге;
2) затраты – 149 027 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета(профицит) – -5 550 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5 550 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 5 550 тысяч тенге.
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 276 092 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

"2024-2026 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 шілдедегі № 28-2 шешімі
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеттері 1–57 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2024 жылға:
1) кірістер – 65 489 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 681 мың теңге;
2) шығындар – 65 876 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 387 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 387 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 387 мың теңге;
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2024 жылға:
1) кірістер – 143 477 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 215 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 100 112 мың теңге;
2) шығындар – 149 027 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 550 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 550 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 5 550 мың теңге;
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2024 жылға:
1) кірістер – 276 092 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – - 198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 198 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 198 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -198 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 198 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 198 мың теңге".
2. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.