О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сел, сельских округов Мойынкумского района на 2024 – 2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 15-2
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2024 года № 33-2
Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сел, сельских округов Мойынкумского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 15-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
1) доходы – 147 048 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 58 261 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88 787 тысяч тенге;
2) затраты – 173 168 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 120 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 120 тысяч тенге.
1.2. По Шыганакскому сельскому округу:
1) доходы – 65 786 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 817 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 969 тысяч тенге;
2) затраты – 72 777 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 991 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 991тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-2 "2024-2026 жылдарға арналған Мойынқұм ауданының ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-2 шешімі
Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Мойынқұм ауданының ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 147 048 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 261 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 88 787 мың теңге;
2) шығындар – 173 168 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 120 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 120 мың теңге.
1.2. Шығанақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 65 786 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 817 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 54 969 мың теңге;
2) шығындар – 72 777 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 991 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 991 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 419 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 419 тысяч тенге."
Приложения 1, 10, 13, 19, 22, 25, 28, 34, 37, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Мойынкумского района Саурыков Н.
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 419 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 419 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1, 10, 13, 19, 22, 25, 28, 34, 37, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық мәслихатының төрағасы Н. Саурықов
Мойынқұм аудандық мәслихатының