О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2023 года № 17-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2024-2026 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 18 июля 2024 года № 26-2
Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2023 года № 17-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
1) доходы – 1150466 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 216863 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 537 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2882 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 930184 тысяч тенге;
2) затраты – 1198121 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 47655 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47655 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47655тысяч тенге.
в пункте 2:
По Байкадамскому сельскому округу:
1) доходы – 166764 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 33253 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 669 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132786 тысяч тенге;
2) затраты – 174759 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7995 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7995 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7995 тысяч тенге.
в пункте 3:
По Жайылминскому сельскому округу:
1) доходы – 130933 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 93924 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37009 тысяч тенге;
2) затраты – 165643 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34710 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34710 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34710 тысяч тенге.
в пункте 4:
По Жанаарыкскому сельскому округу:
1) доходы – 86927 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28588 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 277 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58062 тысяч тенге;
2) затраты – 89403 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2476 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2476 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2476 тысяч тенге.
в пункте 5:
По Жанаталапскому сельскому округу:
1) доходы – 86570 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4889 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 81681 тысяч тенге;

"2024-2026 жылдарға арналған Сарысу ауданыныңқала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 26-2 шешімі
Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) кірістер – 1150466 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 216863 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 537 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –2882 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 930184 мың теңге;
2) шығындар – 1198121 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47655 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 47655 мың теңге.
2 тармақта:
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 166764 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 33253 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –669 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 132786 мың теңге;
2) шығындар – 174759 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7995 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7995 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 7995 мың теңге.
3 тармақта:
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 130933 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 93924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 37009 мың теңге;
2) шығындар – 165643 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34710 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34710 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 34710 мың теңге.
4 тармақта:
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 86927 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 28588 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –277 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58062 мың теңге;
2) шығындар – 89403 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2476 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2476 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2476 мың теңге.
5 тармақта:
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 86570 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 4889 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 81681 мың теңге;

2) затраты – 62869 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2352 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2352 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2352 тысяч тенге.
Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Сарысуского районного маслихата Ш. Мусабеков
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата

2) шығындар – 62869 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2352 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2352 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2352 мың теңге.
Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сарысу аудандық мәслихат төрағасы Ш. Мұсабеков
Сарысу аудандық мәслихатының