О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2023 года № 17-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2024-2026 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 26 ноября 2024 года № 33-2
Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2023 года № 17-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
1) доходы – 1430608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 265719 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13438 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1150326 тысяч тенге;
2) затраты – 1478263 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 47655 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47655 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47655тысяч тенге.
в пункте 2:
По Байкадамскому сельскому округу:
1) доходы – 206742 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 33259 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 669 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 172764 тысяч тенге;
2) затраты – 214737 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7995 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7995 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7995 тысяч тенге.
в пункте 3:
По Жайылминскому сельскому округу:
1) доходы – 132933 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 95924 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37009 тысяч тенге;
2) затраты – 167643 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34710 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34710 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34710 тысяч тенге.
в пункте 4:
По Жанаарыкскому сельскому округу:
1) доходы – 118585 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28588 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 277 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89720 тысяч тенге;
2) затраты – 121061 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2476 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2476 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2476 тысяч тенге.
в пункте 5:
По Жанаталапскому сельскому округу:
1) доходы – 93199 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4889 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 88310 тысяч тенге;

"2024-2026 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қарашадағы № 33-2 шешімі
Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) кірістер – 1430608 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 265719 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –13438 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1150326 мың теңге;
2) шығындар – 1478263 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47655 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 47655 мың теңге.
2 тармақта:
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 206742 мың теңге,оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 33259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –669 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 172764 мың теңге;
2) шығындар – 214737 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7995 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7995 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 7995 мың теңге.
3 тармақта:
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 132933 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 95924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 37009 мың теңге;
2) шығындар – 167643 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34710 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34710 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 34710 мың теңге.
4 тармақта:
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 118585 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 28588 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –277 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 89720 мың теңге;
2) шығындар – 121061 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2476 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2476 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2476 мың теңге.
5 тармақта:
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 93199 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 4889 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 88310 мың теңге;

2) затраты – 59097 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2352 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2352 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2352 тысяч тенге.
Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Сарысуского районного маслихата Ш. Мусабеков
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата

2) шығындар – 59097 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2352 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2352 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2352 мың теңге.
Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сарысу аудандық мәслихат төрағасы Ш. Мұсабеков
Сарысу аудандық мәслихатының