О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №14-2 "О бюджете города и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 18 марта 2024 года № 18-2
Маслихат Таласского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №14-2 "О бюджете города и сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –1 135 202 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 116 000 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 019 202 тенге;
2) затраты – 1 152026 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Талас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №14-2 "2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 18-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №14-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Талас ауданының 2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 135 202 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 116 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмі – 1 019 202 мың теңге;
2) шығындар – 1 152 026 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – - 16 824 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 824 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств–16 824 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата К. Садубаев

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 824 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –16 824 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–16 824 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Садубаев