О бюджете города и сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 27 декабря 2024 года № 34-2
О бюджете города и сельских округов на 2025-2027 годы
Маслихат Таласского района РЕШИЛ:
В соответствии Бюджетного кодекса Республики Казахстан и Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан"
1. Утвердить бюджет города и сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –1 240 000 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 126 000 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 114 000тенге;
2) затраты – 1 240 000тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
2. Установить объем субвенций передаваемые из районного бюджета в бюджеты города Каратау и сельским округам на 2025 год в размере 676 676,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Каратау – 166 893,0тысяч тенге
Ушаралскому сельскому округу –38 530,0тысяч тенге;
Акколскому сельскому округу – 38 108,0 тысяч тенге;
Бериккаринскому сельскому округу – 52 405,0 тысяч тенге;
Бостандыкскому сельскому округу – 40 781,0 тысяч тенге;
Кызылаутскому сельскому округу – 37 661,0 тысяч тенге;
Ойыкскому сельскому округу– 58 091,0 тысяч тенге;
С.Шакировскому сельскому округу – 39 715,0 тысяч тенге;
Аккумскому сельскому округу – 35 840,0 тысяч тенге;

2025 - 2027 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 34-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес:
1. 2025-2027 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 240 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 126 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмі – 1 114 000 мың теңге;
2) шығындар – 1 240 000 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0 теңге.
2. 2025 жылы аудандық бюджеттен Қаратау қаласына және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 676 676,0 мың теңге, оның ішінде:
Қаратау қаласына – 166 893,0 мың теңге;
Үшарал ауылдық округіне – 38 530,0 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне – 38 108,0 мың теңге;
Берікқара ауылдық округіне – 52 405,0 мың теңге;
Бостандық ауылдық округіне – 40 781,0 мың теңге;
Қызыләуіт ауылдық округіне – 37 661,0 мың теңге;
Ойық ауылдық округіне – 58 091,0 мың теңге;
С.Шәкіров ауылдық округіне – 39 715,0 мың теңге;
Аққұм ауылдық округіне – 35 840,0 мың теңге;

Кокталскому сельскому округу – 31 862,0 тысяч тенге;
Кенесскому сельскому округу – 33 662,0 тысяч тенге;
Тамдинскому сельскому округу – 36 563,0 тысяч тенге;
Каратаускому сельскому округу – 34 101,0 тысяч тенге;
Каскабулакскому сельскому округу – 32 464,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 27декабря 2024 года №34-2
Бюджет города Каратау на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Көктал ауылдық округіне – 31 862,0 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне – 33 662,0 мың теңге;
Тамды ауылдық округіне – 36 563,0 мың теңге;
Қаратау ауылдық округіне – 34 101,0 мың теңге;
Қасқабұлақ ауылдық округіне – 32 464,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы №34-2
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Сомасы, мың теңге
Атауы
1.КІРІСТЕР