О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 15-2
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июля 2024 года № 24-2
Шуский районный маслихат Жамбылская области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылской области Шуского районного маслихата "О бюджете города Шу и сельских округов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 15-2 следующие изменения:
Пункты 1.1,1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 указанного решения изложить в новой редакции:
1.1 Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2024 согласно приложению 1 соответственно в следующих объемах:
1) доходы – 65878 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8730 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –57148 тысяч тенге;
2) затраты – 67553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 1675 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1675 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -1675 тысяч тенге.
1.2 Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2024 согласно приложению 2 соответственно в следующих объемах:
1) доходы - 91247 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18204 тысяч тенге;
неналоговые поступления –6500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66543 тысяч тенге;
2) затраты – 115665 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 24418 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 24418 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -24418 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 шілдедегі № 24-2 шешімі
Шу аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін.
Көрсетілген шешімнің 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1.1 Ақсу ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 65878 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57148 мың теңге;
2)шығындар – 67553 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1675 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1675 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1675 мың теңге.
1.2 Алға ауылдық округіінің 2024 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 91247 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18204 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66543 мың теңге;
2)шығындар – 115665 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -24418 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24418 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-24418 мың теңге.

5) дефицит бюджета (профицит) – - 17774 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 17774 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -17774 тысяч тенге
Приложения 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Ж. Абенов
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 10 июля 2024 года № 24-2
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года №15-2
Бюджет Аксуского сельского округа на 2024 год
Категория
2024 год сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -17774 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17774 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-17774 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Әбенов
Шу аудандық мәслихатының
2024 жылғы 10 шілдедегі
№ 24-2 шешіміне
1 –қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 15-2 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті
Санаты
2024 жыл сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР