Об отмене постановления акимата области Ұлытау № 82/02 от 20 ноября 2024 года "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в области Ұлытау"
Постановление акимата области Ұлытау от 23 декабря 2024 года № 96/01
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата области Ұлытау №82/02 от 20 ноября 2024 года "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в области Ұлытау".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков

Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылдың 20 қарашадағы № 82/02 "Ұлытау облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау бойынша көрсетілетін коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" қаулысын жою туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 96/01 қаулысы
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлытау облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау бойынша көрсетілетін коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы"Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 қарашадағы №82/02 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков