О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 14/79 "О бюджете сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 5 августа 2024 года № 21/128
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 14/79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191715) "О бюджете сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 873 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 45 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 70 738 тысяч тенге;
2) затраты – 129 905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 032 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 032 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;

Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/79 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 тамыздағы № 21/128 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №14/79 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191715 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 873 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 45 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 70 738 мың теңге;
2) шығындар – 129 905 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 032 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 032 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 14 032 тенге."
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова
Приложение к решению
Жезказганского городского маслихата
от 5 августа 2024 года
№ 21/128
Приложение к решению
Жезказганского городского маслихата
от 27 декабря 2023 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 032 мың теңге."
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова
Жезқазған қалалық мәслихатының
2024 жылғы 5 тамызындағы
№ 21/128
шешіміне қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы