О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 14/79 "О бюджете сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 20 ноября 2024 года № 26/155
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 14/79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191715) "О бюджете сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 115 864 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 45 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 70 729 тысяч тенге;
2) затраты – 125 985 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 121 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 121 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 121 тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 81 114 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 916 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 79 198 тысяч тенге;
2) затраты – 87 647 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 533 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 533 тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 533 тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:

Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/79 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 26/155 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №14/79 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191715 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 864 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 45 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 70 729 мың теңге;
2) шығындар – 125 985 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 121 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 121 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 121 мың теңге.".
2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 114 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 916 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 79 198 мың теңге;
2) шығындар – 87 647 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 533 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 533 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 533 мың теңге.".
3- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

используемые остатки бюджетных средств – 1 000 тысяч тенге."
приложение 1, 4, 7, 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата
от 20 ноября 2024 года
№ 26/155
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 000 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 11 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова
Жезқазған қалалық мәслихатының
2024 жылғы 20 қарашадағы
№ 26/155
шешіміне 1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының