О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 84 "О городском бюджете на 2024 – 2026 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 13 марта 2024 года № 114
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 84 "О городском бюджете на 2024 – 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 124 795 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 553 610 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 427 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 88 976 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 436 782 тысяч тенге;
2) затраты – 16 161 016 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 938 235 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 938 235 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 84 "2024 – 2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 наурыздағы № 114 шешімі
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 84 "2024 – 2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 124 795 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 553 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 427 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 88 976 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 436 782 мың теңге;
2) шығындар – 16 161 016 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4 938 235 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 4 938 235 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;

погашение займов – 951 007 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 987 228 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов
Приложение к решению
Сатпаевского городского маслихата
от 13 марта 2024 года
№ 114
Приложение 1 к решению
Сатпаевского городского маслихата

қарыздарды өтеу – 951 007 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 987 228 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы Қ. Балмағамбетов
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2024 жылғы 13 наурыздағы
№ 114 шешіміне
қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының

688 084
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
651 740
003
Капитальные расходы государственного органа
36 344
2
Финансовая деятельность
8 134
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 134
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 800
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4 334
9
Прочие государственные услуги общего характера
351 892
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
54 248
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
54 248
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
156 314
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
153 034
013
Капитальные расходы государственного органа
3 280
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
75 474
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения )
75 474
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
65 856
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
65 856
02
Оборона
63 075
1
Военные нужды
61 674
122
Аппарат акима района (города областного значения)
61 674
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
61 674
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 401
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 401
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
620
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
781
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
75 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
75 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

688 084
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
651 740
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36 344
2
Қаржылық қызмет
8 134
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 134
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 800
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4 334
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
351 892
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
54 248
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 248
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
156 314
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
153 034
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 280
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
75 474
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 474
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
65 856
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 856
02
Қорғаныс
63 075
1
Әскери мұқтаждар
61 674
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
61 674
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
61 674
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 401
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 401
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
620
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
781
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
75 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
75 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету