О признании утратившим силу решение Каражалского городского маслихата от 18 августа 2022 года № 154 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории поселка Шалгинский города Каражал"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 22 августа 2024 года № 189
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каражалского городского маслихата "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории поселка Шалгинский города Каражал" от 18 августа 2022 года №154.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата З.Оспанова

Қаражал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 18 тамыздағы № 154 "Қаражал қаласы Шалғы кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 22 тамыздағы № 189 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "Қаражал қаласы Шалғы кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 18 тамыздағы №154 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З.Оспанова