О признании утратившим силу решение акима от 14 ноября 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жанааркинского района"
Решение акима Жанааркинского района области Ұлытау от 19 июля 2024 года № 8
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О правовых актах" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанааркинского района от 14 ноября 2022 года №1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жанааркинского района".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района К. Кожукаев

Жаңаарқа ауданы әкімінің 2022 жылғы 14 қарашадағы № 1 "Жаңаарқа ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2024 жылғы 19 шілдедегі № 8 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімінің 2022 жылғы 14 қарашадағы №1 "Жаңаарқа ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Қ.Қожықаев